Álláslehetőség (aljegyző)

Készült: 2021. január 26. kedd, 09:29

Csákvári Közös Önkormányzati Hivatal

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45§ (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet

Aljegyző

munkakör betöltésére

A közszolgálati jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű közszolgálati viszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozatlan időre szól.

A munkavégzés helye:

Fejér megye, 8083 Csákvár Szabadság tér 9.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységek:

A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 81.§ (2) bekezdése alapján a jegyző munkájának segítése, akadályoztatása esetén helyettesítése, a jegyző által meghatározott feladatok ellátása, így különösen: jogi-szakmai, ellenőrzési feladatok, szabályzatok, rendeletek, előterjesztések készítésében való közreműködés, részvétel a képviselő-testületek ülésein.

Jogállás, illetmény, juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a Csákvári Közös Önkormányzati Hivatalban foglalkoztatott köztisztviselők illetménykiegészítéséről szóló 32/2016 (XII.20) önkormányzati rendelete, illetve a hivatalban foglalkoztatott köztisztviselők 2020. évi illetményalapjáról szóló 1/2020 (I.30) rendelete, valamint a Csákvári Közös Önkormányzati Hivatal béren kívüli juttatások (Cafeteria) szabályzata rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Főiskola - Igazgatásszervezői vagy közigazgatás-szervező alapképzési szakon, vagy jogász, államtudományi mesterképzési szakon szerzett szakképzettséggel vagy közigazgatási mesterképzési szakon szerzett okleveles közigazgatási szakértő vagy okleveles közigazgatási menedzser szakképzettséggel vagy okleveles közgazdász szakképzettséggel,
  • Önkormányzatnál szerzett – Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Vezetőként szerzett –Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Közigazgatási szakvizsga
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
  • 6 hónap próbaidő kikötésre kerül

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Képviselő-testületi, nemzetiségi önkormányzati és bizottsági munka előkészítésében szerzett tapasztalat – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz 87/2019. (IV.23) Kormányrendelet 1. számú melléklete szerint
  • Motivációs levél
  • Az iskolai végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • Nyilatkozat arról, hogy a benyújtott pályázatot a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálását követően amennyiben az eredménytelen, a pályázati dokumentációt a pályázó részére a pályázat kiírója visszaküldje vagy megsemmisítse.

A munkakör betöltésének időpontja: 2021. március 29.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. február 15.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kiss Jolán címzetes főjegyző nyújt, a 22/582-310-es telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Csákvári Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (8083 Csákvár Szabadság tér 9.) Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: CSV/264/2021, valamint a munkakör megnevezését: aljegyző.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX tv. 82.§ (1) bek. értelmében az aljegyzőt a jegyző javaslatára Csákvár város, Vértesboglár, Gánt községek polgármesterei lakosság-számarányos döntésük alapján nevezik ki.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 46§ (1) bekezdése alapján – végleges áthelyezés kivételével – a jogviszony létesítésekor hat havi próbaidő kikötésére kerül sor. A polgármesterek döntésük alapján a pályázatot eredménytelenné nyilváníthatják.

 A pályázat elbírálásának határideje: 2021. február 17.

honlap készítés webáruház készítés